شنبه 2 اردیبهشت 1396 @ 12:12

عضو فراکسیون امید خطاب به رئیسی: رطب خورده منع رطب کی کند؟/ نمازتان را هر شب تلویزیون پخش می‎کند

سیاست > انتخابات - انتخاب نوشت: عضو فراکسیون امید از عملکرد اصولگرایان برای معرفی کاندیدای نهایی خود و تلاش برای رای‌آوری با استفاده از روانشناسی اجتماعی انتقاد کرد.

احمد مازنی در واکنش نسبت به انتقاد رئیسی از روند پخش برنامه‌های رسانه ملی در آستانه برگزاری انتخابات تاکیدکرد: آقای رئیسی فرار رو به جلو کرده است و این در حالی است که وی نمی‌تواند از صدا و سیما انتقاد کند. رطب‌خورده منع رطب کی کند؟ جناب آقای رئیسی! الان بفرمایید زمانی که هر شب تصویرتان هنگام اقامه نماز جماعت از این رسانه پخش می‌شد، بر اساس عدالت و رعایت قوانین تبلیغات انتخاباتی بود؟ چرا زمانی که تصویرتان به صورت معنوی و نورانی در برنامه گفت و گوی ویژه بالای آستان مقدس امام رضا (ع) پخش شد تا گزارش یکسال فعالیت خود را ارائه بدهید به این سازمان تذکر ندادید؟!
  
مازنی افزود: اخیرا صدا و سیما گزارش حضور رئیس جمهور در عسلویه را که پخش کرد به این موضوع اشاره کرد که نیمی از فعالیت‌های صورت گرفته در این پروژه به دولت قبل برمی‌گردد. هرچند که خوب است این رسانه به سهم هر کدام از روسای جمهور قبل در فعالیت‌های مختلف در جهت اعتلا و پیشرفت اشاره کند، اما این بار با هدف بدجلوه دادن اقدامات دولت کنونی و درجهت اثبات ادعای برخی افراطیون که معتقد هستند این دولت اقدامات دولت‌های قبل را به نام خود ثبت کرده و تلاش می‌کند از این طریق امتیازی کسب کند به این امر مبادرت ورزیده است.

وی بیان کرد: تخریب علیه دولت هم که بیداد می‌کند و به جای اینکه کارآمدی خود را اثبات کنند اقدامات رئیس جمهور را منفی جلوه می‌دهند.
http://www.khabaronline.ir/
*
*
*
*
**
*

dubai logo design  logo design تصمیم شعار  تصمیم الملصق  banner design  dubai banner design  business card design  dubai business card design تصمیم بطاقة الأعمال طراحی لوگو  طراحی آرم  طراحی لوگو حرفه ای  طراحی بنر  طراحی بنر تبلیغاتی  طراحی بنر حرفه ای

 کاتالوگ اینترنتی آموزش طراحی کارت ویزیت حرفه ای با فتوشاپ   طراحی و چاپ کارت ویزیت طراحی حرفه ای کارت ویزیت  طرح لایه باز  دانلود فونت فارسی طراحی سایت طراحی وب سایت .طراحی بنر تبلیغاتی , طراحی کارت ویزیت , طراحی کاتالوگ , طراحی بروشور , طراحی کاور طراحی هدر ,طراحی موشن گرافیک , طراحی لوگو ,  تعرفه طراحی , طراحی استند ,  طراحی تراکت , طراحی بنر , چاپ کارت ویزیت , چاپ کاتالوگ ,چاپ بروشور کاور اهنگ , هدر سایت ,ساخت تیزر تبلیغاتی ,طراحی آرم , استند نمایشگاهی , تراکت , کاتالوگ اینترنتی , نرم افزار طراحی لوگو , پوستر محرم , پوستر دفاع مقدس فروشگاه محصولات گرافیکی , طرح لایه باز , طرح لایه باز کارت ویزیت , آموزش فتوشاپ ,آموزش فتوشاپ مقدماتی ,آموزش فتوشاپ پیشرفته , بروشور لایه بازطرح لایه باز قالب,مقالات طراحی بنر,مقالات طراحی کاتالوگ,مقالات طراحی لوگو,دانلود فونت فارسیطراحی بنر گیف,طراحی بنر فلشطراحی کارت ویزیت آنلاین 

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.